Sylwia Walendziewska

Sylwia Walendziewska

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aktualnie uczestniczę w 4 – letnim szkoleniu dla terapeutów w nurcie poznawczo – behawioralnym w Szkole Psychoterapii Crescentia w Warszawie, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w Ośrodku Pomocy Społecznej. Prowadzę również indywidualne konsultacje psychologiczne z osobami doświadczającymi przemocy. Zdobywam doświadczenie również jako terapeuta w usługach specjalistycznych dla osób z chorobą Alzheimera i innymi zespołami otępiennymi.

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

W swojej pracy dużą uwagę przywiązuję do stworzenia dobrej, wartościowej relacji z pacjentem, szanując granice i wartości przez niego posiadane. Każdemu pacjentowi poświęcam 100 % uwagi aby móc jak najlepiej zrozumieć problem, z którym się zgłasza, oraz finalnie udzielić wsparcia, którego potrzebuje. Oferuję pomoc w odkryciu i przepracowaniu przyczyn zaistniałych trudności, a także odnalezieniu swoich mocnych stron i zasobów.

Pomoc psychoterapeutyczną kieruje do osób które:

  • mają trudności z rozumieniem i regulacją własnych emocji
  • doświadczają trudności w nawiązywaniu i budowaniu bliskich relacji,
  • zmagają się z zaburzeniami nastroju, depresją i obniżonym poczuciem własnej wartości,
  • cierpią z powodu zaburzeń lękowych.
Umów online